USAID Ukraine - USAID Україна
🌻 Що необхідно змінити у громаді, аби покращити профілактику та ранню діагностику неінфекційних захворювань? Які заходи допоможуть розширити доступ до послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки? Які показники обрати для вимірювання змін та відстеження їхньої динаміки? Відповіді на ці запитання шукали мультидисциплінарні команди колаборативу з посилення системи громадського здоров’я під час своєї першої навчальної сесії 31 липня – 1 серпня 2024 року.
У навчальній сесії взяли участь мультидисциплінарні команди, сформовані у п’яти «здорових громадах» Проєкту: Овруцькій, Фастівській, Жмеринській, Могилів-Подільській та Косівській. До складу команд увійшли керівники органів місцевого самоврядування, представники центрів первинної медичної допомоги, служб соціального захисту населення, освіти, центрів контролю та профілактики хвороб, засобів масової інформації та неурядових організацій.
Обговорили та узгодити цілі, заходи та індикатори, необхідні для підвищення ефективності роботи у межах обраних раніше пріоритетних тем, а саме: збільшення охоплення населення скринінгом та ранньою діагностикою неінфекційних захворювань, зокрема гіпертонії, діабету, раку молочної залози, раку товстої кишки та раку шийки матки, а також покращення доступу до послуг з охорони психічного здоров'я.
Розглядали заходи, спрямовані на широке інформування населення, внесення змін у місцеве транспортне сполучення та організацію роботи мобільних бригад для зручного отримання послуг.
Серед ідей для змін на рівні закладу ПМД: розробка та впровадження стандартних операційних процедур та індикаторів якості надання послуг, інформування пацієнтів із залученням колцентрів, обов'язкове консультування під час прийому пацієнтів щодо скринінгу неінфекційних захворювань, оптимізація графіків роботи та пропускної спроможності лабораторій та багато інших.

Наш заклад в соціальних мережах

© Copyright 2023 Mobirise. All Rights Reserved.

Best AI Website Maker